Прикарпатцям виплатили 35 мільйонів за вирощування молодняка корів

Сьогодні, 9 грудня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

Втім, сам Денис Шмигаль наразі перебуває у відрядженні на Львівщині, де буде підписаний п’ятисторонній договір щодо дороги під назвою Мале карпатське кільце. Тож нараду провела його перша заступниця Марія Савка.

Іван Андріїшин, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА, розповів про виконання державних програм підтримки сільського господарства.

У нас є державна програма, спрямована на підтримку власників корів. Зокрема, це ті, що вирощують молодняк скота. Так, на 22.5 тисячі молодих корів ми виплатили близько 35 мільйонів гривень”, – сказав посадовець.

Іван Андріїшин пояснив, що сума коштів може бути від 1000 до 2500 гривень на одне теля – залежно від того, до якого віку його ростять.

“У нас лише 30% молодняка корів доживають до року. Це важливо для розвитку м’ясного господарства. А не так, що народилось і на наступний день зарізали. Тоді, якщо господарі виростили корову до одного року, даємо 2500 гривень, а не 1000”, – додав чиновник.

Читайте до теми: за грантові гроші реалізують три туристичні проєкти Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!