Прикарпаття має стати транзитним коридором з Китаю до Європи, – Андрій Окара

4 лютого на Прикарпаття вперше завітав відомий політичний експерт, політтехнолог та політичний філософ Андрій Окара, який зініціював круглий стіл на тему: «Креативність регіону. Стратегії порятунку України».

«Прикарпаття є ключовим регіоном для Галичини і для Західної України, в цілому. Ті процеси, які зараз актуальні для України, а саме, на тлі гібридної війни, в України з’явилася можливість брати участь у побудові нового «шовкового шляху» з Китаю до Європи і брати участь у ньому як транзитер, – зазначив Андрій Окара. – Мені здається, що один з ключових коридорів може проходити саме через Івано-Франківщину. Саме тут можливе змагання, чи то лобіювання, яким чином буде йти коридор з Одеси на Європу. Хтось буде підтримувати Львів, хтось Тернопіль, але саме Івано-Франківськ повинен стати частиною цього транзитного коридору. Саме в цьому є одна з ключових можливостей вашого краю».

Довідка:

Андрій Окара – політолог. Закінчив юридичний факультет Московського державного університету, аспірантуру Інституту держави і права Російської академії наук. Працював доцентом Президентської Академії у Москві. Етнічний українець, який народився і живе у Росії. Єдиний російський політолог, який вільно володіє українською мовою. Андрій Окара автор більше 100 публіцистичних праць в українській пресі.

Сфера наукових інтересів: політологія, політичні науки, соціальна філософія, теорія майбутнього, історія української літератури XVII-XVIII століття.

Сфера практичних інтересів: політичні процеси в Росії та Україні, російсько-українські відносини, геополітика, стратегія державного розвитку і позиціонування регіонів. В Росії Андрія Окару вважають «московським українофілом».

DSC_0181 (2)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!