Прикарпаття стало прихистком для 348 дітей з інтернатів інших областей, – Онищук

 • Вчора, 16 травня, відбулась нарада щодо ефективної реалізації в області соціальної політики, під час якої обговорили нагальні питання та проблеми, які постали перед владою, зокрема й з впровадженням воєнного стану.

  Як зазначила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, від початку війни Прикарпаття прийняло вже понад 250 соціально незахищених людей та тих, яким необхідна медична допомога.

  Також Івано-Франківщина стала прихистком для 348 дітей з інтернатних установ із тих областей, які найбільше постраждали від збройної агресії окупанта.

  Вже майже 1800 внутрішньо переміщених осіб звернулися до обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, з них близько 600 осіб отримали статус безробітного, працевлаштовано 310 людей. Станом на сьогодні в обласному центрі зайнятості актуальною є 941 вакансія.

  “Варто зазначити, що попри складний воєнний час, усі соціальні служби області працюють у посиленому режимі. Виплати пенсій та нарахування субсидій відбуваються вчасно та у повному обсязі”, – написала Онищук.

  Читайте також: У Франківську провели благодійний ярмарок, щоб допомогти дітям-сиротам з Чернігівщини

  Фото – ілюстративне

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!