“Прикарпаття” вийшло в наступний етап Кубка України

• У матчі другого попереднього етапу розіграшу Кубка України івано-франківська команда на виїзді впевнено перемогла аматорський “Фенікс” з Підмонастиря, забивши по три м’ячі у кожному з таймів.

Підсумковий рахунок 6:2 на користь представника Першої ліги, інформують на сайті клубу.

Початок розгрому поклав Роман Барчук, відзначившись вже на третій хвилині, а невдовзі Владислав Семотюк чітко реалізував пенальті – 0:2. В середині першого тайму суперники обмінялися забитими м’ячами: Ростислав Волошинович після передачі від Цюцюри забив третій гол, однак за лічені секунди господарі зусиллями Деревльова зуміли “розмочити” рахунок – 1:3.

Певну інтригу у гру вніс молодий нігерійський легіонер Адель Бабатунде, який тільки-но вийшовши на заміну, головою пробив повз Піцана – 2:3. Цей пропущений м’яч лише розлютив івано-франківців, які відповіли одразу трьома голами наприкінці поєдинку. Тим паче, що Репета на 74-й хвилині отримав другу “жовту”, тож аматори з Львівщини догравали матч у меншості. Свій перший “дубль” у футболці “Прикарпаття” оформив Михайло Писко, а поміж його голами відзначився також і Назарій Воробчак – 2:6.

Кубок України. 2-й попередній етап
    «Фенікс» (Підмонастир, Львівська обл.) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:6 (1:3)
    Голи: Деревльов (25), Бабатунде (72) – Барчук (3), Семотюк (6, пен.), Волошинович (23), Писко (75, 89), Воробчак (79).

Фенікс: Савич, Бариляк, Салюк, Цень, Багдай, Деревльов (Білий, 70), Репета, Янчак (Протасенко, 65), Борик (Бабатунде, 70), Фещук, Гнатів (Радюк, 60).
    Прикарпаття: Піцан, Сікач (Горбаченко, 84), Матушевський, Лень, Писко, Сондей (Воробчак, 72), Волошинович, Семотюк, Геник (Рудюк, 58), Цюцюра (Кузьмин, 72), Барчук (Дитко, 58).
    Попередження: Янчак (48), Борик (62), Салюк (86) – Дитко (81). На 74-й хвилині вилучений Репета («Фенікс»).

• Жеребкування третього попереднього етапу розіграшу Кубка України відбудеться 19 серпня у столичному Будинку футболу (початок о 16:00). Базовий день матчів цієї стадії – 31 серпня, у ній візьмуть участь 22 переможці другого попереднього етапу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!