Прикарпаттю дали тиждень на забезпечення ліжок киснем

 • Державна комісія ТЕБ та НС доручила головам Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Чернівецької обласних та Київської міської держадміністрацій протягом тижня забезпечити киснем не менше 80% ліжкового фонду, відведеного під COVID-19.

  Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко підкреслив, що Закарпатська область, де з 8 березня оголосили “червоний” рівень епідемічної небезпеки – одна з небагатьох областей, які не виконали доручення уряду та Комісії ТЕБ та НС та не забезпечила 80% перепрофільованих ліжок під COVID централізованим постачанням кисню або кисневими концентратами. Сьогодні в регіоні цей показник 66%, пише “Українська правда”.

  Також менші за необхідні показники забезпечення киснем в Івано-Франківській області  – 74%, Одеській – 70%, Рівненській – 72%, Чернівецькій – 78% та в Києві – 78%.

  Тому Комісія ТЕБ та НС доручила головам Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Чернівецької обласних та Київської міської держадміністрацій вжити невідкладних заходів щодо забезпечення подачею кисню не менше 80% ліжкового фонду, відведеного для госпіталізації хворих на COVID-19 та про результати поінформувати Кабінет Міністрів у тижневий термін.

  Голові Закарпатської облдержадміністрації також доручили забезпечити дотримання в області відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, а крім того, проаналізувати причини зростання захворюваності в області та в разі необхідності прийняти відповідні кадрові рішення.

 • До слова: 135 прикарпатців уже вакцинувалися від COVID-19

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!