«Припинимо лікування хворих»: працівники Калуської райлікарні вимагають обіцяну надбавку до зарплати

 • Колектив інфекційного відділення Калуської райлікарні вимагає виплатити їм обіцяну надбавку до зарплати.

  Про це в групі “Типовий Калуш” написала Галина Лєсбекова.

  З відповідним повідомленням працівники звернулися до очільниці Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець.

  “Як нам стало відомо з офіційних джерел, медпрацівникам установ Калуської міської ради уже виплатили надбавку. Ми не розуміємо, чому так несправедливо поставилися до нас. Пропонуємо шановній Жанні Табанець та її заступникам одягнути захисні костюми та хоча б одну добу попрацювати замість нас. Тоді питання з надбавкою вирішилося б за один день. Просимо відповісти чітко і конкретно на наше звернення. Якщо ми не отримаємо обіцяної надбавки до заробітної плати, ми припиняємо прийом і лікування хворих”, – йдеться у дописі.

  Також Лєсбекова нагадала, що 1 березня саме в Калуську районну лікарню доставили першого хворого з підозрою на коронавірус.

  «З того часу у відділенні пролікували 124 хворих з вірусно-бактеріальними пневмоніями, – написала вона. – Серед них багато хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. Ми співчуваємо всім хворим і стараємося створити якнайкращі умови для хорошого лікування і швидкого одужання. Попри те, що сім працівників нашого відділення захворіли, ми продовжуємо працювати».

  Нагадаємо, на початку квітня медики Калуської районної лікарні вже погрожували не приймати хворих на коронавірус через те, що заклад не включили до переліку лікарень першої хвилі для лікування хворих з COVID-19.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!