Присутні двоє з трьох: суд Астанова перенесли через захисника

Сьогодні, 21 жовтня, у Богородчанах родовжують засідання у справі Ельдара Астанова.

Нагадаємо, підозрюваного у вбивстві студента з Франківська тепер судять у Богородчанах – змінився склад суду і справу повертають до початку розгляду.

Ще два роки тому студентку з Болгарії Елю Дішлю Зію розшукували рідні та близькі. За кілька днів її тіло з численними травмами знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті. Головним підозрюваним у справі став хлопець вбитої, туркмен Ельдар Астанов.

У Богородчанському суді справу веде колегія суддів Шишко, Круль та Рибка. Захисники Астанова просили обрати для нього лише нічний арешт, щоб він міг відновитися на навчанні, піти у магазин за продуктами чи викинути сміття.

Також захисник Астанова Розметов надав документи, які нібито підтверджують те, що хлопцеві потрібен дозвіл на відвідування лікаря. А ще він попросив повернути обвинувальний акт прокурору для усунення неточностей.

Адвокат Разметов подав заяву про відкладення судового розгляду, бо він в Києві. Астанов проти того, щоб суд продовжували без цього захисника, хоча двоє інших на суді присутні.

Сьогодні, 21 жовтня, засідання так і не розпочали. Проти цього був підозрюваний та його захист. Суд відклали до 28 жовтня, на 10:00.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!