Путін привітав народ України із Днем перемоги

 • Президент Росії Володимир Путін на тлі війни привітав народ України з 77-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні, при цьому він заявив своїм спільникам на Донбасі, що “як і 1945 року, перемога буде за нами”.

  Про це пише “Українська правда”.

   У “привітанні лідерам та громадянам іноземних держав” він звернувся “до лідерів та громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, Донецької Народної Республіки, Луганської Народної Республіки, також народів Грузії та України”.

  Путін відділяв український народ від українського керівництва ще у 2020 році, але зараз його “привітання” зроблене на тлі війни проти України, яка триває понад два місяці і призвела до руйнувань міст та багатотисячних смертей українців.

  Зараз у посланнях до лідерів і народів Путін заявив, що “сьогодні спільний обов’язок – не допустити відродження нацизму, що приніс стільки страждань людям різних країн”, а також “зберігати та передавати нащадкам правду про події воєнних років, спільні духовні цінності та традиції братньої дружби”.

  При цьому Кремль повідомляє, що в “вітальних телеграмах” ватажкам так званих “ДНР” та “ЛНР” Путін заявив, що “сьогодні наші військовослужбовці, як і їхні предки, пліч-о-пліч борються за звільнення рідної землі від нацистської скверни” і висловив упевненість, що “як і 1945 року, перемога буде за нами”.

  Крім того, 69-річний Путін звернувся окремо до українських ветеранів Великої Вітчизняної війни, заявивши, що жертви, понесені в ім’я “спільної Перемоги”, неможливо забути.

  “Сьогодні нацизм знову піднімає голову та намагається насаджувати свої варварські, нелюдські порядки. Наш священний обов’язок – не допустити реваншу ідейних спадкоємців тих, хто був повалений у Великій Вітчизняній війні”, – заявив він українським ветеранам Другої світової війни, яку сам називає ВВВ.

  Читайте також: Франківський ресторан пригощатиме безкоштовним бограчем після смерті Путіна

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!