П’ять кращих настільних ігор з елементами економіки

  • 5 кращих настільних ігор з елементами економіки

    Не так давно світом настільних ігор правила «Монополія». Протягом десятиліть вона була єдиною пропозицією, що об’єднувала розваги з уроками економіки. Нові ігри, засновані на торгівлі ресурсами й розумінні бізнесу, забезпечили черговий сплеск популярності настільних ігор. Це кращий спосіб відчути себе успішним брокером, банкіром або власником великої компанії.

    Топова п’ятірка

    Якщо вам подобається думати про майбутнє і розробляти фінансові стратегії, вас зацікавлять нові економічні «настілки», в яких фактор удачі управляється гравцями.

    Колонізатори (Catan)

    Хороший варіант для всієї родини, що дозволяє відчути себе підкорювачем безлюдного острова. Ідея полягає в тому, щоб збирати й обмінюватися ресурсами (зерно, шерсть, дерево, руда, цегла) для будівництва міст, доріг та армій.

    Ера пара (Age of Steam)

    Головна ігрова задача – створення локомотивів і залізничних шляхів. Гравець прагне тримати в страху кредиторів, транспортувати прибуткові вантажі й отримувати максимальну віддачу від інвестицій.

    Енергомережа (Power Grid)

    Можливість відчути себе власником компанії, що володіє електричною мережею й забезпечує місто електроенергією. Перемагає той, хто електрифікує певну кількість міст.

  • Виноградарство (Viticulture)

    Гравці успадковують тосканські виноградники, але пити вино не треба. Для перемоги, їм необхідно розширити й перетворити в прибуткове підприємство невелику ділянку землі з трьома робітниками.

    Агрікола (Agricola)

    Гра занурює в життя фермера, у якого є будинок і дружина. Перемагає гравець, що створить  найприбутковіше фермерське господарство. Високорейтингова Агрікола була відзначена премією Golden Geek Board Game of the Year-2008.

    Не знаєте, де купити настільні економічні ігри? Вас вразить асортимент інтернет-магазину «Букля». На його віртуальних полицях ви знайдете різноманітні настільні ігри фінансового типу. Вони розважають й одночасно вчать гравців розробляти та управляти виробничо-торговими системами, інвестувати й розвивати бізнес.

    Основна мета економічних «настілок» – отримання прибутку за рахунок переможних балів. Побудовані в форматі стратегій, вони приносять насичений ігровий досвід: покращують логічні здібності, математичні навички і вміння вести переговори. Купуйте настільні ігри в магазині «Букля» та насолоджуйтеся сімейними ігровими вечірками!

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!