“Писати легко”: в Івано-Франківську презентували набір оригінальних творчих карток

 • 7 жовтня в Івано-Франківській книгарні “Є” відбулась презентація набору творчих карток Ольги Андріяшко.

  Модератором події стала філологиня Святомира Возняк, повідомила “Галицький кореспондент”.

  Освітянка, керівниця жіночої студії “Натхнення” Ольга Андріяшко розповідає, що довго виношувала ідею саме такого формату проєкту “Писати легко”.

  Були думки створити щось схоже у вигляді електронного органайзера або додатку в смартфоні. З часом прийшла ідея саме формату карток.

  Усі картки поділені на 10 тижнів (зокрема, ліричний, егоїстичний, скандальний чи вибуховий) кожен з яких має свою особливість. Тож можна обрати саме той, який близький за настроєм. Складається набір з 70 завдань творчого та терапевтичного письма, віршування.

  “Це дуже зручно. Я подумала: чому б не написати ці завдання на картку? Вони б стали практичним помічником будь-якій людині: вчителю, студенту, автору-початківцю, копірайтеру чи просто творчій особистості, яка хоче писати і пізнати щось для себе нове”,- ділиться авторка.

  На одній стороні картки є завдання, на звороті – приклади написання. Такий формат дає змогу доповнювати написане на ній і тлумачити кожне для себе по-особливому. Усі присутні на презентації мали змогу переконатися в цьому й спробувати написати випадкове завдання.

 • “Для мене письмо – це не тільки про слова, а й про здатність відчувати світ, про емоційні кольори душі. Я за те, щоб писали всі, і робили це легко”, – підсумувала авторка карток.

  Юлія Метенько,
  гурток журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості

  Читайте також: франківська освітянка створила особливі творчі картки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!