Питання завершення будівництва нового пологового будинку у Франківську має стати пріоритетним, – Козакевич

Активістка Марія Козакевич з Івано-Франківська, яка опублікувала фото жахливих умов перебування в обласному перинатальному центрі, а згодом – кинула виклик Мирону Матейкові, сподівається, що розпочате ще кілька років тому будівництво нового пологового будинку на Пасічній, таки буде завершене.

Про це у одній з груп у Facebook повідомила активістка Марія Козакевич.

В Івано-Франківську є незавершене будівництво майбутнього нового перинатального центру. Я, як всі франківчани, хочу, щоб розпочата ще кілька років тому справа була нарешті завершена і в нашому місті з’явився новий сучасний пологовий будинок! Це складно, але це цілком реально. Це «завдання на мільйон», вирішення якого матиме колосальний позитивний ефект як для розвитку міста так і всього Прикарпаття на довгі роки наперед”, – написала вона.

І додала, що це масштабний інфраструктурний проект, реалізація якого дасть поштовх розвитку якісної і сучасної медицини. Наявність в місті нового сучасного перинатального центру дасть людям впевненість  і зробить щасливішими всіх мешканців Прикарпаття! Тож, на її думку, питання завершення будівництва нового пологового в Івано-Франківську має стати пріоритетним завданням в порядку денному для тих людей від влади, які мають мандат довіри від громадян, і які мають безпосередній вплив на розподіл коштів міського, обласного і державного бюджетів. 

Варто додати, що журналісти програми «Абзац» на Новому каналі показали, в яких умовах народжують франківські жінки.

Ми вже писали, що Франківчанка опублікувала фото умов перебування в обласному перинатальному центріФранківчанка Марія Козакевич кинула виклик Матейкові, який не бачить сенсу вкладати гроші у ремонт перинатальногоФранківчанка Марія Козакевич про візит чиновників у перинатальний: «Не займайтеся показухою і не грайте кіна».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!