Рада планує до 1 вересня ухвалити всі закони для перемовин щодо вступу України до ЄС, – Стефанчук

 • Він підкреслив, що парламент зробив чимало кроків на шляху української євроінтеграції.

  Верховна Рада до 1 вересня планує ухвалити усі необхідні законодавчі акти для подальших перемовин із європейськими інституціями щодо вступу України до Європейського Союзу.

  Про це Голова ВР Руслан Стефанчук заявив на конференції послів України, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

  Він наголосив, що Президент України, парламент, уряд, у тому числі Міністерство закордонних справ, активно працюють над тим, щоб рішення про початок переговорного процесу щодо вступу України до Євросоюзу було ухвалено наприкінці цього року.

  «Від імені парламенту хочу вам повідомити, що ми поставили собі мету – до 1 вересня цього року ухвалити всі необхідні законодавчі акти, які дадуть можливість продовжити подальші перемовини з європейськими інституціями, щоб у жовтні в письмовій оцінці Єврокомісії отримати позначку «виконано» напроти всіх задач, поставлених перед нами», – сказав Стефанчук.

  Водночас Голова ВР зауважив, що народні депутати мають виконати ще низку завдань, зокрема ухвалити закон про відновлення електронного декларування, підтримати зміни до законодавчого акта «Про національні меншини України» тощо.

 • Окрім того, Стефанчук нагадав, що Верховна Рада співпрацює з Європейським парламентом. У цьому контексті він повідомив, що зараз ВР працює над укладенням меморандуму з Європарламентом. Спікер закликав представника України при Європейському Союзі Всеволода Ченцова максимально сприяти завершенню роботи над цим меморандумом.

  До теми: ЄС планує створити спеціальний фонд для української армії на 20 млрд євро

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!