Рада розгляне відмову від зимового часу в Україні

 • Перший заступник спікера Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував законопроєкт, який передбачає встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу. Водночас документ пропонує відмовитися від переведення годинників на зимовий час.

  Про це сам Стефанчук написав на своїй фейсбук-сторінці. За його словами, ухвалення закону забезпечить стабільний природний цикл життєдіяльності людини, а також сприятиме покращенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення, інформує 24 канал. 

  “Щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей: погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб”, – наголосив Стефанчук.

  Віцеспікер також вважає, що його законопроєкт спрямований на протидію агресії з боку Росії. Він нагадав, що на тимчасово окупованих територіях України протиправно встановлений час держави-агресора.

  “Закріплення на всій території України єдиного київського часу дасть змогу зміцнити наші безпекові позиції та сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій”, – пояснив Стефанчук.

 • Ба більше – Стефанчук вважає, що його ініціатива сприятиме євроінтеграційним прагненням України. Це він аргументував тим, що 84 % відсотків жителів країн ЄС проголосували за скасування переходу на літній та зимовий час, а це підтримав Європарламент.

  Нагадаємо, МОН рекомендує встановити канікули у школах з 15 до 30 жовтня.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!