Рада затвердила суми виплат пораненим в АТО

  • Верховна рада України сьогодні 3 листопада прийняла за основу і в цілому законопроект №2556 А щодо соціальної допомоги волонтерам та добровольцям АТО. За прийняття законопроекту проголосувало 269 народних депутатів.

    “Метою прийняття проекту Закону України є забезпечення соціальної справедливості щодо осіб із числа добровольців та волонтерів, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, та членів їх сімей (у разі смерті таких осіб)”, – сказано у пояснювальній записці до законопроекту.

    Так, документом передбачається виплата одноразової допомоги волонтерам та добровольцям, які отримали поранення чи їхнім родичам у випадку їх смерті, пише Gazeta.ua.

    Згідно законопроекту, грошова допомога становитиме 304 500 грн у разі встановлення інвалідності I групи; 243 600 грн – у разі встановлення інвалідності II групи; 182 700 грн – у разі встановлення інвалідності III групи та 609 000 грн у разі смерті.

  • 1419837448_byudzhet

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!