Радість для дітей і допомога армії: у Коломиї з’являться нові атракціони

 • Для Сергія Литвинова, який вже 12 років мешкає у селі Раківчик, атракціони – це сімейний бізнес, справа його життя. Вперше в Україні вони з’явились саме завдяки дідусю Сергія, котрий привіз їх із різних куточків світу. З того часу сім’я Литвинова дарувала радість і дітям, і дорослим по всій Україні.

  Суто свою діяльність Сергій зосередив у Херсонській області. Там його атракціони добре відомі. Зараз херсонцям не до розваг. Майже чотири місяці вони страждають від окупації російської армії. Бізнес Сергія також залишився у Херсоні, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міського голову Коломиї Богдана Станіславського.

  Перевезти атракціони Сергій не встиг, адже одразу зайнявся волонтерством. Допомагає і нашим захисникам, і людям, що потерпають від обстрілів.

  «Зараз Сергій хоче поставити атракціони в Коломиї. На жаль, не свої, бо вони, як я вже казав, залишилися під окупацією. Обладнанням з ним готові поділитися друзі. Підприємець розповідає, що ідея відкрити атракціони в Коломиї з’явилася після розмови із восьмирічним сином та іншими дітьми. Чоловік бачить, що діткам бракує гарних емоцій», – зазначає Станіславський.

  У планах – облаштувати містечко для діток у парку Трильовського. Сергій обіцяє, що ціни на атракціони будуть помірні. А частину від отриманого заробітку він планує витрачати на допомогу українському війську. Адже чоловік хоче надалі займатися волонтерством та підтримувати тих, хто цього потребує.

 • Читайте також: Коломиян запрошують на виставку жаб (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!