Районна газета на Волині оголосила місцевій владі протест і вийшла друком з чистими аркушами

  • Ківерцівська районна газета “Вільним шляхом” (Волинська область) вийшла друком 13 серпня з чистими аркушами і зверненням до читачів, у якому висловлює свою незгоду з діями місцевої влади. Про це представниці ІМІ у Волинській області повідомила кореспондентка видання Інна Батенчук.

    За її словами, причиною протесту стало звільнення керівництвом Ківерцівської районної ради редакторки видання Марії Хітько за нібито прогул. Колектив газети вважає такий крок місцевої влади помстою за те, що він, перебуваючи в стані роздержавлення, відмовляється підписати Договір оренди на частину приміщення та нову редакцію Статуту видання. Більше того, 15 серпня районна рада має представити нового редактора, інформує ІМІ.

    “Ми вважаємо такі дії районної ради прямим тиском на колектив редакції, перешкоджанням реформуванню друкованого ЗМІ, професійній діяльності журналістів і бажанням повністю підпорядкувати газету собі”, – переконана в.о. головного редактора Марія Хітько.

    У зв’язку з цим редколектив звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Генерального прокурора Юрія Луценка і Президента України Петра Порошенка з проханням “припинити свавілля місцевої влади”.

  • 1471342816

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!