Районні відділи освіти Прикарпаття отримали 26 новеньких шкільних автобусів

 • В Івано-Франківській області понад 13 тисяч школярів та три тисячі педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності і потребують транспорту для підвезення на роботу.

  Сьогодні, 4 липня, на площі перед Івано-Франківською ОДА відбулась передача шкільних автобусів районним відділам освіти.

  Директор Департаменту освіти та науки ОДА Віктор Кімакович зазначив, що зараз в області є три опорні школи, а саме Войнилівська, Рогатинська та Більшівецька, які отримають по три автобуси. Решта районних шкіл отримають по одному шкільному автобусу, гірські ж райони – два.

  Голова облдержадміністрації Олег Гончарук розповів, що гарантія від виробника автобусів два роки, або 100 000 к/м пробігу. “Фірма, яка буде обслуговувати транспорт знаходиться в Івано-Франківську”, – зазначив він.

  За 2015 рік було закуплено тільки два автобуси для Верховинського та Коломийського районів. Цього ж року, за кошти освітньої субвенції з державного бюджету із залученням коштів місцевих бюджетів закуплено 26 шкільних автобусів. Зокрема 17 одиниць транспорту для загальноосвітніх шкіл, 9 – для опорних шкіл, 3 – для шкіл об’єднаних територіальних громад.

  Нагадаємо, Рогатинські учні і студенти матимуть змогу підзаробити влітку.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!