Реагувати потрібно миттєво! У Франківську обговорили продаж алкоголю неповнолітнім

Сьогодні, 15 лютого, в актовій залі УПП у м. Івано-Франківську відбулася зустріч правоохоронців, влади, бізнесу, духовенства і батьків.

На зустрічі обговорили тему продажу алкоголю неповнолітнім, та шляхи вирішення цієї проблеми.

 Дмитро Міхалець розповів про те, що у Хмельницьку, до прикладу, алкоголь дітям не продають і пропонував проаналізувати і перейняти їхній досвід.

Олександр Левицький, заступник міського голови також був присутній на зустрічі. Однією з його пропозицій було патрулювання з метою вирішення цих питань і швидкого виявлення фактів продажу алкоголю неповнолітнім.

У ході зустрічі розглядали необхідність притягнення до відповідальності правопорушників,  спільні заходи, акції для пропаганди здорового способу життя.

Шкільний офіцер патрульної поліції Івано-Франківська, Олександра Бабецька-Гусєва розповіла, що зі свого боку патрульні постійно проводять виховні роботи з дітьми і шукають заміну шкідливим звичкам, але співпраця допоможе зробити значно більше:

“Зі свого боку ми намагаємося зробити все можливе, все, що в нашій компетенції.  У нас є чудова футбольна команда,  хлопці грають з дітьми у футбол, граємо лазертаг. Але багато речей ми не можемо зробити без підтримки. Для того ж футболу, у нас на жаль, немає спортивного залу”.

Після певної дискусії зі шкільним офіцером Олександр Левицький запропонував шкільним офіцерам долучатися до робочих груп.

“Ми хочемо працювати з ювенальною превенцією,  адже у них більше можливостей.  Не можна втрачати час, адже ви бачите, яка ситуація з тією ж грою. Необхідно діяти миттєво, ” – зазначила Олександра Бабецька-Гусєва.

Зокрема, на зустрічі зачепили тему смертельної гри “Синій Кит”, жертвами якої стають діти по всій Україні, обговорювали важливість проведення виховних робіт з молоддю та термінового реагування на цю ситуацію.

Нагадаємо, У Франківську робоча група слідкуватиме, аби дітям не продавали алкоголь та тютюнові вироби.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!