“Реальний рейтинг кандидатів побачимо 28 березня”, – Михайло Ноняк

 • Кандидат у депутати по 87 виборчому округу Михайло Ноняк звернувся до своїх виборців із лікарняного ліжка.

  “Друзі! Я продовжую боротьбу з COVID-19 і, на думку медиків, успішно. Якщо тенденція збережеться, наступного тижня мене вже випишуть з лікарні. Та, попри хворобу, уважно слідкую за подіями. Тож хочу поділитися з вами своїми думками”, – каже кандидат.

  За його словами, найперше під час карантину повинен бути закритий гірськолижний курорт “Буковель” – адже там скупчення тисяч людей, що під час карантину і “червоної зони” на решті території Прикарпаття є недопустимим.

  “В Україні вже другий день, як розпочалась вакцинація від Covid-19. Однак і тут – черговий провал уряду, який спромігся завезти в Україну хіба що маловідому індійську вакцину, не надавши населенню інформації щодо її безпечності, ефективності. Невідомість завжди лякає. Тому сьогодні маємо таку незначну кількість охочих вакцинуватись при такій загрозливій ситуації із захворюваністю”, – вважає Михайло Ноняк.

  Він також застерігає виборців від фейкових соціологічних опитувань, які зараз поширюються щодо 87 округу. Ноняк заявив, що це – один із засобів брудних технологій задля маніпулювання людьми.

  “Реальний рейтинг кандидатів побачимо 28 березня. Я впевнений, що 28 березня мої земляки висловлять свою думку, виважену і мудру, і ми побачимо справжню соціологію. Не вірте фейкам, дотримуйтесь інформаційної гігієни. Таких брехливих повідомлень буде ще багато. І чим ближче до завершення кампанії, тим більше. Щиро дякую медикам за їхню звитяжну працю. Друзям та однодумцям за підтримку. Впевнений, що разом ми прямуємо до перемоги!”, – пише Михайло Ноняк.

  Читайте також: Штаб кандидата у нардепи Ноняка зупиняє агітацію через ситуацію з COVID-19 на окрузі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!