Рейдерське захоплення: у Франківську зі скандалом міняють директора “Дороги Прикарпаття” (фото)

 • Наприкінці робочого дня, 22 липня, працівникам державного підприємства “Дороги Прикарпаття” довели до відома розпорядження голови Івано-Франківської ОДА про зміну керівника.

  За словами директора Андрія Сазонова, невідомі особи потрапили на територію підприємства, зібрали працівників і повідомили про зміну керівництва, пише Галицький кореспондент.

  Було зачитано два розпорядження голови Івано-Франківської ОДА: перше – про звільнення чинного директора підприємства, друге – про призначення виконуючого обов’язки директора. Обидва документи не містили належних реквізитів, у тому числі підпису голови ОДА. 

  Окрім того, саме розпорядження про звільнення було з помилками: датою звільнення у документі є 22.07.2020 року.

  За словами Андрія Сазонова, розпорядження є незаконним.

  “Порушено норми, бо відповідно до тих заяв, які я зачитував, це розпорядження є незаконним. Я шокований, що у 21 столітті таке може відбутися. Розумію, що з приходом нової влади йдуть зміни. Це зрозуміло, бо нове керівництво формує нову команду, – говорить Сазонов, – Так, ОДА є засновником підприємства, але моя трудова книга не знаходиться у відділі кадрів ОДА”.

  Чоловік каже, що не заслужив такого відношення до себе, бо фактично з нуля створив підприємство і вивів його за два роки на хороший рівень.

  “Я не розумію, чим я заслужив таке відношення до себе. Так, я розумію, що багатьом людям з політичних чи ще якихось мотивів я є невигідним. Але я не можу бути вигідний усім. Власне, це підприємство я йшов реєструвати у ЦНАП. Ми починали з однієї пачки паперу і трьох людей. За цих два роки воно стало успішним підприємством. Великий проміжок часу пішов на його розвиток. Є інші методи, можна було розмовляти, домовлятися, чути, розуміти одне одного”, – додає керівник.

  Також каже, що все відбулося неочікувано.

  “Люди прийшли і просто почали зачитувати розпорядження про звільнення. У мене укладений контракт. Я відповідаю за майно підприємства, у мене право підпису. Потрібно спочатку розірвати контракт, здійснити передачу майна на баланс, передати підписи, печатки. Інакше діяльність підприємства просто буде зупинено”, – пояснює Андрій Сазонов.

  Відтак, обіцяє захищати свої права у суді. 

  Виконуючим обов’язки ДП “Дороги Прикарпаття” призначили Богдана Яциковського.

  Та поки що на підприємстві працює поліція і тривають слідчі дії.

  Читайте також: У держпідприємстві “Дороги Прикарпаття” заявили про рейдерське захоплення

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!