Рейтинг ООН: Україна – найменш щаслива країна Європи

 • У щорічній доповідді організації World Happiness Report 2019, що була оприлюднена в середу, 20 березня, назвали найщасливіші країни світу, повідомляє DW.

  Відповідний рейтинг був складений Підрозділом ООН з пошуку рішень для стабільного розвитку.

  Почесне перше місце в ньому посіла Фінляндія. До десятки найщасливіших країн світу увійшли також Данія, Норвегія, Ісландія, Нідерланди, Швейцарія, Швеція, Нова Зеландія, Канада та Австрія.

  Україна у рейтингу посіла 133-тє місце – найнижчу сходинку серед усіх європейських держав. У рейтингу, до якого загалом входять 156 держав світу, Україна розташувалася між Чадом (132 місце) та Ефіопією (134). Росія опинилася на 68-му місці, Молдова – на 71-му, Білорусь – 91-му, Грузія – 119-му.

  Німеччина у рейтингу посідає 17-ту сходинку, Сполучені Штати Америки – 19-ту, Китай – 93-тю. Замикають рейтинг Південний Судан (156 місце), Центральна Африканська республіка (155) та Афганістан. Серед держав-членів Організації економічного співробітництва та розвитку найменш щасливими виявилися Греція (82 місце) та Туреччина (79).

  Для розрахунку рівня щастя експерти враховували низку чинників: ВВП на душу населення, тривалість життя, щедрість, соціальну підтримку, а також свободу і корупцію в частині впливу на ухвалення важливих життєвих рішень. Кожен з цих факторів оцінювався за десятибальною шкалою, після чого виводився середній для країни бал.

 • Читайте також: В Україні накрили потужний канал нелегальної міграції в ЄС, серед злочинців є прикарпатці (ВІДЕО)

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!