Рекорд і першість світу: іванофранківці повернулися з чемпіонату світу з гирьового спорту

Доцент кафедри реабілітації, ерготерапії і фізичного виховання ІФНМУ Роман Михальчук і студент третього курсу медичного факультету Олександр Шваб повернулися з ювілейного 25-го чемпіонату світу з гирьового спорту, який проходив 13-15 жовтня в Греції.

Приїхали не з порожніми руками. Олександр посів перше місце серед юніорів і друге місце серед чоловіків, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу – 51 підйом у ваговій категорії 65 кг. А його тренер Роман Михальчук виступав у категорії до 70 кг серед ветеранів, побивши рекорд світу 38 підйомів по довгому циклу, підійнявши 72 рази.

До речі, 55-річний Роман Михальчук рівно 25 років тому був учасником першого чемпіонату світу з гирьового спорту, що проходив у російському місті Липецьк, ставши єдиним чемпіоном світу серед українців. Загалом протягом свого життя  встановив понад 60 рекордів.

Українська команда складалася з 56 чоловік, найбільше – з київської області. Прикарпаття представляли тільки Роман Михальчук і Олександр Шваб. Загалом у чемпіонаті брали участь 25 команд з різних країн світу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!