Реакція франківців на нові маршрути руху громадського транспорту

Сьогодні, 1 січня, у зв’язку зі зміною маршрутів міського громадського транспорту в Івано-Франківську, мешканці міста були дещо дезорієнтовані.

Цього морозного ранку франківці, які до цього сміливо заходили у міські маршрутки, вже не поспішали одразу сідати в автобус, а уважно вивчали новий розклад і маршрут руху. Варто зауважити, що нові таблички, стандартизовані та однакові у всьому транспорті, а стрілки демонструють черговість зупинок на маршруті.

Багато людей, особливо похилого віку, не завдавали собі труднощів у вивчені нового маршруту, а просто конкретно запитували водія та пасажирів, куди ця маршрутка їде. В більшості випадків водії без агресії пояснювали новий маршрут руху, оскільки й самі були дещо спантеличені змінами.

Правда, не всі перевізники встигли привести до ладу громадський транспорт, оскільки де-не-де траплялось дублювання старого маршруту та нового, що могло ще більше спантеличити франківців.

 DSC_0039

DSC_0040

На зупинках люди активно обговорювали нові зміни, частина була обурена, оскільки часу на вивчення нових маршрутів було не достатньо. Однак були й такі, яким зміни сподобались. Зокрема тим, що таблички з маршрутами руху тепер стали більш зрозумілими, ніж попередні, які виготовлялися перевізниками власноруч і в хаотичному порядку.

Нагадаємо, що головний комунальник Франківська готовий до великої кількість скарг, через нову схему руху.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!