Ремонт дороги: протягом двох днів до “Буковелю” можна буде дістатися тільки одним шляхом

До відомого гірськолижного курорту “Буковель”, що на Прикарпатті, пролягають два основих автомобільних шляхи: через с. Поляницю і с.Яблуницю відповідно.

Сьогодні, 5 грудня, на офіційній сторінці “Буковелю” повідомили, що протягом двох днів на дорозі в с. Поляниця проводитимуться ремонтні роботи:

“Друзі, повідомляємо вас, що у звязку з ремонтними роботами на автомобільній дорозі в с. Поляниця, 6 та 7 грудня, проїзд до курорту “Буковель”, буде здійснюватись через с. Яблуниця. Певні виключення для проїзду, але не обов’язково, можуть бути зроблені лише для великих автобусів з організованими групами туристів, але решту автомобільного транспорту буде спрямовано на альтернативну дорогу”, – йдеться у дописі.

Тому, прямуючи в “Буковель” зі сторони Яремче, перед поворотом на дорогу до с. Поляниця, продовжуйте рухатись дорогою Н-09 до перевалу «Беркут» (на межі з Закарпаттям). Там повертайте праворуч на нову дорогу, яка з’єднує с. Яблуниця, ТК “Буковель” і с. Поляниця.

Якщо ж ви їдете зі сторони Закарпаття, то одразу за перевалом поверніть ліворуч на нову дорогу. Слідкуйте та дотримуйтесь вказівок регулювальників дорожнього руху на дорозі, які вам допоможуть правильно дістатися туристичного комплексу.

Вже 8 грудня, проїзд через с. Поляниця планують повністю відновити.

До теми: українці вже забронювали найкращі пропозиції житла на новорічні свята в Карпатах.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!