Ремонти, благоустрій та футбол: На що Галицька міська рада витрачає кошти

 • 12 липня на сесії Галицької міської ради доповіли про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.

  Міський голова Орест Трачик розповів, що бюджет Галицької міської ради за І півріччя 2018 року складає 9 млн. 188 тис. В результаті виконання бюджету доходи складають 16 млн. 863 тис. Тож відповідно до планових показників, перевиконання надходжень до бюджету по загальному фонду становить 1 млн. 464 тис., а по спеціальному –6 млн. 209 тис.

  Орест Трачик зазначив, що для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування використано 2 млн. 604 тис., а іншу діяльність – 112 тис. Громадським організаціям, ветеранам та особам з інвалідністю надали загалом 18 тис. фінансової допомоги. На інші заходи у сфері соціального захисту та забезпечення витратили 139 тис., на футбол – 100 тис., на благоустрій – 1 млн. 185 тис., на капітальний ремонт житлового фонду – 251 тис., на ремонт даху РАЦСу – 162 тис., на дороги – майже мільйон.

  Перший заступник міського голови Володимир Чуйко зауважив, що суттєве перевиконання бюджету пов’язане з тим, що міська рада прийняла на баланс будівлю візит-центру вартістю 5 млн.

  Раніше «Галицький кореспондент» писав, що у Галичі підняли тарифи на воду та сміття.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!