Репутація забудовника при купівлі квартири. Як перевірити надійність компанії?

 • Щоб придбати якісне житло, перш за все, слід ознайомитись із репутацією фірми забудовника. Джерел інформації для цього достатньо, а от на які саме варто звернути увагу, розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

  Загальна інформація

  Відомості про стаж роботи фірми на ринку нерухомості, фізичну та юридичну адресу, контактні телефони, нові та реалізовані проекти можна дізнатися на офіційному сайті будівельної компанії. Інформація повинна бути загальнодоступною та змістовною, адже відкритість – основна ознака надійності.

  Цінова політика

  Ціна є основним показником потенціалу будівельної компанії. Якщо Вам пропонують ціну за квадратний метр суттєво нижчу, ніж середня ринкова, варто замислитись щодо якості такої нерухомості, адже жодна прогресивна компанія не працюватиме «в мінус».

  Пакет документів

  Прозорість документації є невід’ємною частиною успішної будівельної компанії. Інвестор має повне право доступу до таких документів, як дозвіл на будівництво, проектна документація, документи, що встановлюють дозвіл на власність земельної ділянки, також установчі документи компанії, свідоцтво про державну реєстрацію тощо. Наразі юридичні та фінансові документи є найбільш достовірним джерелом інформації про солідність та чесність компанії.

  Відомості зі ЗМІ

  Засоби масової інформації дозволяють перевірити наявність скандальних історій в біографії будівельної компанії, а також більше дізнатися про діяльність фірми з об’єктивної точки зору.

  Темпи будівництва

  Не зайвими будуть відвідини житлових комплексів, що перебувають на етапі будівництва. Поспілкувавшись з робітниками, побачивши темпи виконання робіт, якість будівельних матеріалів, покупець зможе доповнити загальну картину іміджу.

  Надійні партнери

  Свідченням надійного забудовника є наявність хороших партнерів. Якщо будівельна компанія має акредитацію у великому банку, заручилася підтримкою солідних організацій, співпрацює з державними фондами, це підтверджує її стабільність, надійність.

  Участь у державних програмах

  Тільки успішна та стабільна компанія має можливість брати участь у державних програмах, які передбачають створення належних умов для розвитку будівництва доступного житла в регіоні та надання фінансової підтримки громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Співпраця з державною установою свідчить про довіру влади до забудовника та готовність до тривалого партнерства обох сторін.

  Репутація для забудовника – основний елемент у побудові взаємин з інвестором. Тому прогресивні компанії наполегливо працюють над підтриманням позитивного іміджу, а отже, стають ближчими до своїх клієнтів.

  Купити квартиру в Івано-Франківську можна у ЖК « Паркова Алея», Comfort Park і містечку «Соборне»районі Manhattan, елітному комплексі PARUS від будівельної компанії «Благо».

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!