Ресторани, готель, тротуари та майданчики: у Бурштині по-новому облаштують парк (ФОТО)

  • Сьогодні, 4 серпня, в міській раді презентували візуалізацію паркової зони по вул. Міцкевича та території Бурштинського водосховища з концепцією розвитку.

    Це перший етап перетворення цих відпочинкових об’єктів. Планується, що вже з 2022 року розпочнеться залучення інвесторів та реалізація представлених у концепції заходів, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Бурштинську міську раду.

    “Ми розробили таку концепцію розвитку паркової зони та території біля водосховища для того, щоб мати певну візуалізацію та матеріали, які можна в подальшому представити потенційним інвесторам, тобто показати, як ми це бачимо в майбутньому – з ресторанами, кафе, готелем, автостоянками, хорошою дорогою, тротуарами, відпочинковою, спортивною зонами, дитячими майданчиками, велодоріжками, екстрім парком тощо. Для чого це нам? Та в першу чергу для того, що ми таким чином зможемо зацікавити приїжджати до нас на відпочинок туристів не лише з Івано-Франківської області, але і навколишніх областей. А це – нові робочі місця для мешканців нашої громади, непоганий дохід у міський бюджет у вигляді податків, репутація, впізнаваність міста, громади і так далі”, – зазначив міський голова Василь Андрієшин.

    Читайте також: На Прикарпатті у 19 закладах для відпочинку дітей знайшли майже 30 порушень (СПИСОК)

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!