Ресторатори Франківська вимагають запровадити повний, а не вибірковий карантин

 • Закриття лише ресторанів та кафе на Прикарпатті не дасть ефективного результату у протидії поширення коронавірусу. Про це у коментарі “Суспільному Карпати” сказала представниця ресторанного бізнесу Івано-Франківська Анна Гойсан.

  19-го лютого ресторатори зустрілися із головою Івано-Франківської облдержадміністрації Андрієм Бойчуком.

  “Закриття тільки ресторанів просто розтягне в часі нашу плачевну ситуацію, і ми “зависнемо” у червоній зоні на місяць часу. Можливо, більш кардинальні заходи могли би скоротити цей час”, – каже Анна Гойсан.

  І додає, що влада повинна працювати над з’ясуванням причин спалаху коронавірусу: “Гірські регіони найбільше хворіють. Це свідчить про те, що джерело захворюваності і рознесення інфекції є в конкретному місці – це гірськолижний курорт “Буковель”. Напевно, варто було починати звідти роботу щодо зменшення захворюваності”.

  Ресторатори Франківщини вимагають від влади запровадити повний, а не вибірковий карантин.

  “Потрібно комплексно дивитися. Питання не тільки в закладах. Це і транспорт, і церкви. Тому ми за те, щоб приймати ефективні заходи. Ми не проти закриватися, але ми за те, щоб це приводило до результату. Сьогодні нам говорили про те, що будуть контролювати дистанцію між людьми на гірськолижному курорті. А також працюють над розгортанням додаткових ліжко-місць”, – сказала представниця ресторанного бізнесу Франківська Анна Гойсан.

  До теми: Зачинені кафе та нічні клуби: на Прикарпатті посилюють карантин

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!