Резніков назвав три фактори для вдалого наступу

 • Для вдалого наступу українська армія має дотримуватися трьох факторів – перевести ворога у захист, позбавити його домінування в повітрі та зруйнувати логістичні ланцюги росіян.

  Про це під час спільного брифінгу міністрів оборони України та Нідерландів в Медіа Центрі Україна – Одеса заявив Олексій Резніков, передає “Укрінформ”.

  Він зазначив, що отримання Україною винищувачів прискорить процес звільнення тимчасово загарбаних Росією територій. Для вдалого наступу, за словами Резнікова, армія має дотримуватися трьох факторів:

  «Перше – переведи ворога у захист. Друге – позбав його домінування в повітрі. Третє – зруйнуй його логістичні ланцюги. У цих трьох задачах два фактори – авіація».

  Глава МОУ підкреслив, що винищувачі потрібні Україні, насамперед, для покращення й посилення протиповітряної оборони.

  «Авіаційна платформа потрібна нам як покращення й посилення нашої системи ППО, тому що недостатньо кількості систем земля-повітря. Ми боримося на дипломатичному фронті, переконуючи наших партнерів, що необхідно прийняти рішення про основний бойовий літак як елемент захисту, в першу чергу. Чим скоріше ми отримаємо бойові літаки, тим більше буде збережено людських життів», – заявив Резніков.

  До теми: У Кремлі заявили, що цілі в Україні можуть бути досягнуті лише військовими засобами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!