Річна ціна на газ для українців може почати діяти з 1 травня

 • Річна ціна на газ для населення може почати діяти з 1 травня поточного року і буже актуальною по 30 квітня наступного року.

  Про це йдеться в проєкті рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. 

  Проєкт рішення планують розглянути 5 березня.

  “Прийняття зазначеного Проєкту постанови надасть можливість побутовим споживачам споживати природний газ протягом року за фіксованою ціною, яка буде діяти у період з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року.

  При цьому, усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти протягом року, та опублікувати її на своїх вебсайтах”, – йдеться у документі.

  Постачальник не матиме права протягом періоду дії базової річної пропозиції (з 1 травня по 30 квітня наступного року) міняти ціну природного газу.

 • Згідно з документом, термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку поставок побутовому споживачеві, але триватиме до 30 квітня наступного року.

  У випадку прийняття постанова набере чинності з 1 травня 2021 року, але не раніше дня, наступного за днем ​​його оприлюднення на офіційному сайті НКРЕКП.

  Читайте також: Понад 800 мільйонів гривень боргують прикарпатці за доставку газу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!