Рідні понад рік сподівалися, що боєць у полоні: на фронті загинув прикарпатський військовий Іван Михайлик

 •  
  25 жовтня 2022 року зв’язок з захисником обірвався.
   
  Про це повідомили на сторінці Рогатинської міської ради, передає «Галицький кореспондент».
   
  Родина Михайликів з с. Конюшки Рогатинської громади понад рік чекала інформацію про дорогу людину – Івана Богдановича.
   
  Зв’язок із воїном обірвався ще торік. Рідні надіялись, що військовий у полоні, не покидали віру в те, що живий. Пройшли процедуру ідентифікації… Але днями, тривале й важке очікування обірвала трагічна звістка: «25 жовтня 2022 року Іван Михайлик загинув від вогнепального осколкового поранення, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Опитне Авдіївської територіальної громади Покровського району Донецької області».
   
  Іван Богданович Михайлик народився 7 липня 1972 року в с. Конюшки Рогатинського району. У сім’ї Богдана та Марії був четвертим сином.
   
  Майбутній воїн закінчив Конюшківську середню школу, згодом вступив до Бурштинського енергетичного технікуму. Оскільки з дитинства любив футбол, володів хорошими навичками гри, тож належав до складу бурштинської футбольної команди «Енергетик».
   
  З 1990 до 1992 роки Іван Михайлик проходить строкову військову службу. Спершу у складі сухопутних військ у Білій Церкві, а згодом – в Німеччині. Йому присвоєли військове звання «старшина».
   
  Відтак Іван повертається додому й у 1993 році створює сім’ю. У шлюбі Івана та Богдани народжується єдина дочка Анна, яку виховують достойною людиною. Щоб забезпечити сім’ю, наш земляк тривалий час працює експедитором на фірмі мобільного зв’язку «Сіменс» в м. Києві. А останні 12 років – трудиться за кордоном.

  На військову службу до лав Збройних Сил захисник був призваний 18 червня 2022 року.

  Виконував бойові завдання у складі 36 бригади 1 окремого батальйону морської піхоти.
   
  Більше як рік Іван Михайлик вважався безвісти зниклим. Тільки нещодавно стали відомі деталі загибелі воїна.
   
  Завтра, 6 грудня, наша громада проведе Героя в останню дорогу.
  Кортеж з загиблим українським захисником приїде до Рогатинської громади о 14 годині.
   
  На головній площі міста відбудеться поминальна панахида та церемонія прощання. Згодом траурна колона вирушить до с. Конюшки, де мешкав Іван. Рогатинською міською радою буде організовано автобус для всіх, хто хоче долучитися до церемонії прощання з Героєм.
   
  “Звертаємось до жителів Рогатинської громади з проханням – вийти на центральні вулиці міста і сіл, щоб створити живий коридор й гідно зустріти загиблого Захисника України”, – йдеться в дописі.

  Читайте також: Україна стала найбільш мілітаризованою країною світу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!