Ріст цін на проїзд: що чекає на Івано-Франківськ?

 • Через пальне в Україні починають піднімати ціни на проїзд. Чи чекає така доля і Івано-Франківськ, міський голова Руслан Марцінків розказав «Дзеркалу тижня».

  «Поки що тримаємо ціну, – каже він. – Я вважаю, що у воєнний час не слід підвищувати вартість проїзду, будемо дотувати. Тільки б держава давала можливість дотувати, тобто щоб казначейство не блокувало, а ми намагатимемося втримати ціну на проїзд у транспорті».

  Він додав, що ціни на перевезення на Прикарпатті уже ростуть. Мовляв, доїхати до села Івано-Франківської громади коштує 10 гривень, а вже до сусіднього – 30.

  Проте, наголошує він, Івано-Франківськ «тримає» ціни, аби дати можливість людям максимально користуватися комунальним транспортом.

  «Плануємо до Дня незалежності запустити тролейбусну лінію, ми вже її майже добудовуємо. Оскільки тролейбусна лінія — це менше споживання бензину, солярки. І все-таки електрика в нас є, тому стараємося ці проблеми вирішити за рахунок комунального транспорту», – підсумував він.

 • Читайте також “Треба працювати, щоб переходити на електрику”, – як Марцінків прокоментував залежність від російського газу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!