Рівень зарплати не може бути виправданням хабара, – начальник Управління юстиції Івано-Франківська

 • Сьогодні, 4 лютого, відбулась прес-конференція начальника Управління юстиції в Івано-Франківської області Миколи Станіщука, щодо факту спроби отримання хабара працівником міської виконавчої служби.

  Вчора, працівники управління захисту економіки області, національної поліції та військової прокуратури затримали працівника міської виконавчої служби Управління юстиції Івано-Франківська під час отримання хабара.

  Станіщук

  “Буде проведено службове розслідування. Якщо факт доведуть, то його звільнять з роботи”, – зазначив Микола Станіщук.

  Крім того, начальник територіального Управління  юстиції закликав громадян повідомляти про подібні факти порушення Закону України за допомогою засобів масової інформації.

  На запитання, чи звертаються громадяни до управління із подібними заявами, то пан Станіщук відповів, що так, такі звернення є, правда він не може назвати точну кількість оскільки не володіє такою інформацією в цей момент.

 • Розмір хабара становив приблизно 4000 грн. Також Микола Станіщук наголосив, що розмір зарплати не може бути виправданням для таких дій.

  “В нас існує вільний вибір місця роботи. В час коли люди гинуть на війні, це однозначно засуджується управлінням”, – додав начальник територіального Управління юстиції Івано-Франківська.

  Нагадаємо, що за 2015 рік на Прикарпатті викрито 51 правопорушення, пов’язане з хабарництвом.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!