Робота першої паркувальної зони продовжиться без змін, – Микола Гавриляк

 • Франківський підприємець Микола Гавриляк, який надає послуги паркування у першій паркувальній зоні, прокоментував рішення Вищого господарського суду України.

  Нагадаємо, суд визнав незаконним встановлення шлагбауму на в’їзді до площі Ринок та критично оцінив висновки апеляційного господарського суду про відсутність доказів вчинення відповідачем перешкод у користуванні майном.

  Микола Гавриляк розповів “ГК”, що буде оскаржувати це рішення у Верховному суді, оскільки не погоджується з ним.

  “Рішення, яке винесла касація, є цілком одностороннім, ґрунтується на незрозумілих припущеннях, а не на фактах. Також суд не спростував жодних тверджень Апеляційного суду, а тільки дав їм критичну оцінку, що незрозуміло з юридичної точки зору. Всі роботи та організація паркувальної зони виконувались згідно проекту органів місцевого самоврядування їхнім підрядником, а тому вкотре не розумію, чому я вже другий рік втягнутий неграмотним юристом-фанатиком в якийсь суд, в якому він свої претензії висловлює третій стороні, і всі рішення на його користь ґрунтуються на прив’язуванні мене до процесу встановлення конструкцій”, – коментує ситуацію підприємець.

  За його словами, послуги паркування надаються на сформованому майданчику, який передали згідно конкурсу та документів, які є чинними, і жоден з них не є оскарженим в суді.

  “Позивач намагається вже другий рік всупереч здоровому глузду та документам довести, що це моя власність і я це все встановив самотужки. Це абсурд та політиканство, в яке комусь вигідно вкидувати немалі гроші та піаритись. Робота першої паркувальної зони продовжиться без змін, оскільки рішення не вступило в дію і в будь-якому випадку буде оскарженим”, – додав Микола Гавриляк.

  Детальніше про ситуацію читайте у статті “Паркування з перешкодами”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!