Родичі франківської депутатки Мар’яни Вершиніної отримали дві ділянки у Вовчинці

  • На минулій сесії Івано-Франківської міської ради депутати прийняли рішення про розгляд звернень громадян щодо оформлення права власності на земельні ділянки.

    Цим рішенням декільком десяткам франківців дали дозволи на складання проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з різною метою: ведення сільського господарства, будівництва будинків, гаражів тощо.

    Як повідомляє Youtube-канал “УГП Івано-Франківськ”, серед них були і родичі депутатки міської ради Мар’яни Вершиніної. Вони – у списку тих, хто отримав дозвіл на будівництво і обслуговування житлового будинку. Ця інформація підтверджується відповідним документом, який є на сайті міської ради (додаток 2 до рішення)

    Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 12212112.png

    Мова йде про Сончак Емілію та Сончака Михайла – вони отримали ділянки площею в 0.0843 гектара та 0.06 гектара (тобто 8.4 та 6 “соток”) у селі Вовчинець, на вулиці Берегова. Це батьки депутатки Мар’яни Вершиніної, що підтверджується дописами на її сторінці в соцмережі.

    “Галицький кореспондент” звернувся за коментарем з приводу цієї ситуації до Мар’яни Вершиніної. Депутатка підтвердила, що її батьки справді отримали землю, і назвала підстави для цього.

    “У червні 2020 року земельна ділянка моїх батьків постраждала від повені. Я робила про це пост у соцмережі, там є фото, на яких видно, що річка забрала частину землі. Там росли дерева, кущі, там був паркан – а тепер вода. Ми склали відповідний акт про пошкодження, я написала депутатське звернення, приїхала комісія і все оглянула. Пройшов рік, і нам дали компенсацію – землю, вкриту наразі хащами. А наш берег, до речі, далі обсипається”, – сказала Мар’яна Вершиніна.

  • На фото, наданих Мар’яною Вершиніною, справді видно приватну ділянку, розмиту річкою. Втім, стихія пошкодила одну ділянку землі, а батьки депутатки в якості компенсації отримали одразу дві.

    Також, за її словами, стихія пошкодила і сусідні ділянки. Втім, сусіди компенсації не отримали.

    “Наразі сусіди за компенсаціями не зверталися. Тільки ті, що поруч із нами, хотіли звернутися – але власники за кордоном зараз, на місці є лише їхні родичі, які не можуть звернутися, бо не є власниками. Але знаю, що намір подати заявку на компенсацію вони мають”, – додала Вершиніна.

    Читайте також: Сільськогосподарська земля на Прикарпатті – найдорожча в Україні

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!