Родина з Калуша, яка виховує восьмеро дітей, переїхала у власне житло

 • У вересні минулого року калушани почали збирати гроші, щоб придбати житло для багатодітної родини Палагніїв. 

  Цими днями завдяки зібраним коштам та допомозі держави і громади міста сім’ї Оксани і Валерія Палагніїв вдалося заселитися у власну домівку, інформують “Вікна”.

  Для поліпшення житлових умов родині виділили 423 тисяч гривень через Департамент соціальної політики облдержадміністрації. Крім того, на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради 30 липня депутати внесли зміни до програми соціального захисту населення на поточний рік, зокрема включили до неї новий пункт — надання матеріальної допомоги багатодітній сім’ї Палагніїв у розмірі 200 тисяч гривень.

  До слова, Палагнії переїхали із Бердянська до Калуша у 2014 році, оскільки хотіли жити та виховувати дітей на заході України. Окрім того, коріння батька Валерія Палагнія походить з Калущини.

  Товариш сім’ї Анатолій Гайворонський у соцмережі створив спільноту «Домівка для Палагніїв», де закликав допомогти родині придбати власне житло. З допомогою калушан на сьогодні вдалося зібрати понад 100 тисяч гривень. 85 тисяч організатори акції поставили на банківський депозит.

  Нагадаємо, що в багатодітній сім’ї Палагніїв — восьмеро дітей віком від шести до 16 років. 

  До теми: постраждалим від пожежі у Галицькому районі потрібна допомога

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!