Родини окупантів переселяються з “глибинок” Росії до Запоріжжя: живуть у квартирах українців

 • Деякі окупанти настільки переповнились вірою в те, що окуповані території Херсонщини та Запоріжжя залишаться під контролем Росії, що почали перевозити свої родини у “тихі” міста.

  Заселяються сім’ї ординців у квартири з гарним ремонтом та дорогою технікою.

  Як повідомили представники партизанського руху, з середини червня у Мелітополі, в Бердянську та Енергодарі відбувається “велике переселення бурятів”. Ледве не кожного дня у міста, які окупанти вважають “спокійними”, приїжджає по кілька родин російських військовослужбовців, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на «24 канал».

  З надією на “постійне проживання” в українські міста прибувають саме якути та буряти, а також представники інших народностей, які у Росії жили в бараках на Далекому Сході.

  Розселяються незвані “гості” здебільшого у новобудовах, у квартирах, де до повномасштабного вторгнення жили заможні люди.

  Перед “віджиманням” загарбники влаштовують своїм жінкам “перегляди” приміщень – вибивають двері у різних квартирах та разом обирають житло, де оселиться родина.

  Між собою буряти та якути при цьому вихваляються тим, в яких умовах відтепер житимуть їх діти, та навіть надсилають родичам до Росії фото та відео, як вони сидять на унітазах. Хваляться загарбники також і тим, що приймають душ через кожні 2-3 дні, хоча вдома милися лише раз на тиждень.

 • У захваті від нових умов проживання і дружини окупантів, які все своє життя провели в юртах та ходили прати на річку. Їм неймовірно подобається спати на чистій постільній білизні та користуватися мікрохвильовками.

  Нащадки окупантів при цьому швидко адаптуються до переїзду, погрожують місцевим жителям, що “їх тато всіх уб’є”, а також справляють нужду у дворах та під’їздах навіть у присутності батьків. Звісно, в подібній поведінці ніхто з росіян нічого поганого не вбачає.

  Також читайте: Росія офіційно визнана головною загрозою для НАТО, – ЗМІ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!