ТДВ “Рогатинпісок” дозволять розробку нового родовища

 • Сьогодні, 24 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

  Друге питання також стосувалося  ТДВ “Рогатинпісок”, а саме: надання гірничого відводу з метою розробки Північо-Західної ділянки Москалівського родовища піску, яке знаходиться за півкілометра від хутора Москалі, Рогатинського району.

  Михайло Якимчук

  Голова комісії Михайло Якимчук, пояснив про те, що рішення не буде прийматися зараз, оскільки пакет документів з даного питання вони побачили щойно. Розбіжність в документах стосується території, на яку підприємство хоче отримати гірничий відвід, і фактична територія розробки родовища.

  Юрій Чорний пояснив, що гірничий відвід – це просто межа території корисної копалини.

  Андрій Іващенко зазначив, що якщо комісією було прийнято позитивне рішення в попередньому питанні, то і тут потрібно таке ж рішення і дати підприємству працювати.

  Секретар комісії Андрій Левкович, поцікавився чому в гірничому акті зазначена територія в 64 га, а акт на гірниче відведення в рази менший, а саме 14,8 га. Оскільки є поняття фактичного родовища та перспективного. Це означає, що цю ділянку має право розробляти тільки ТДВ “Рогатинпісок”.

  “Цю територію нам надав Київ, не ми собі таке визначили”, – наголосив Юрій Чорний

  Все ж таки комісія постановила направити  це питання на сесію обласної ради, яка буде вирішувати його.

 • Нагадаємо, що “Рогатинпісок” працює без дозвільних документів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!