Рогатинщину втретє визнали кращою етнокультурною громадою

 • Рада обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування підбила підсумки обласних конкурсів проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

  Переможцями дванадцятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування визнали 40 проєктів від 37 територіальних громад, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міську раду.

  Вони будуть впроваджуватися по чотирьох напрямках:

  1.  енергетична самодостатність;
  2.  розвиток туристично-рекреаційної сфери;
  3.  розвиток соціальної інфраструктури;
  4.  підвищення рівня екологічної безпеки.

  На їх реалізацію у 2022 році з обласного бюджету планується спрямувати понад 18 мільйонів гривень.

  Серед переможців  конкурсу також відзначили  два цікавих проєкти Рогатинської міської ради. А зокрема – «Покращення культури поведінки з твердими побутовими відходами на території Рогатинської міської територіальної громади» вартістю 493,3 тис.грн. До лідерів  віднесли й проєкт «Встановлення вуличного освітлення з використанням відновлювальних джерел енергії у віддалених селах Рогатинської територіальної громади», на який планується спрямувати з обласного бюджету  кошти  у сумі  492,0 тис.грн.

  У підсумку Рогатинську міську раду визнали переможцем десятого обласного конкурсу “Краща етнокультурна громада”. У номінації етнокультурний регіон Опілля її відзначили  грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.

  Нагадаємо, На Рогатинщині, через невиконання батьківських обов’язків, вилучили четверо дітей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!