Рогатинські школярі спробують покерувати містом

 • Сесійне засідання, робочий день у ролі керівника відділу чи навіть міського голови. І це лише частина заходів, які планують провести в Рогатині у рамках Всесвітнього дня дитини.

  Громада є частиною ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”, тож цьогоріч на запрошення ЮНІСЕФ вона теж вирішила долучитись до цікавої акції і вкотре продемонструвати свою відкритість й готовність почути дітей та молодь у рогатинській громаді, повідомляє Рогатинська міська рада.

  31 жовтня відбувся оргкомітет за участі педагогів-організаторів місцевих ліцеїв та представників молодіжних організацій, де, власне, й обговорювалися питання проведення акції у стінах Рогатинської міської ради.

  «Цей день має запам’ятатися дітям і залишити корисні знання, — зауважив під час засідання С.Насалик,– тому ми вирішили ознайомити молодь з повною моделлю управління містом. Не імітувати робочий день, а дати їм змогу побути справжнім керівником, заступником чи секретарем міськради. Спробувати розв’язати певні питання громади, ухвалити важливе рішення тощо».

  Тому попередньо планується розпочати робочий день школярів-управлінців з дитячої сесії міської ради. Відтак їм дадуть змогу побути працівниками органу місцевого самоврядування.

  Читайте також: Прикарпатських школярів вчать захищати свої споживацькі права

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!