Російська туристка підпалила притулок в Карпатах

 • Про цікавий випадок на полонині Плісце розповів карпатський рятувальник

  У Рожнятівському районі туристка з Росії ледь не спалила дотла дерев’яний притулок на полонині Плісце.

  Про це повідомив Віктор Худяк, гірський рятувальник з Калуша, інформують “Вікна”.

  Він розповів, що знайшов жінку, яка розклавши вогонь прямо на дерев’яній підлозі, намагалася зготувати собі їжу. Шокованому, таким безвідповідальним ставленням до правил пожежної та власної безпеки, рятувальнику жінка сказала, що вже не вперше розпалює вогнище на шматку заліза, який кладе на підлогу.

  Чоловік як найшвидше виніс все це на вулицю, але деревяні конструкції все ж зайнялися. На щастя вдалося швидко загасити і ніхто не постраждав.

  Віктор намагався пояснити жінці що так себе поводити в край нерозсудливу.  Сварити її він побоявся, адже не був до кінця впевнений в адекватності жінки.

  З його слів відомо, що жінку звуть Жанна і їй 33 роки. Вона влітку приїхала з Росії як туристка, але її обікрали. Забрали гроші та документи. Залишився закордонній паспорт, але його термін дії скінчився і повернутися додому Жанна не може.

  “Їй виписали штраф 1700 грн і відправили до Львова, в російське консульство. З консульства подали запит до Санкт-Петербурга і сказали чекати. Вчора я дзвонив до них, відповіді ще не прийшло. А Жанна, щоб перечекати час, поселилась у будинку в горах. З її слів, вокзал у Львові малий і незручний. Про будинок в горах дізналася з туристичних карт” – каже Віктор.

  Нагадаємо, На Прикарпатті рятувальники витягували з водоспаду туристку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!