Російські солдати на передовій масово вживають наркотики та алкоголь, – британська розвідка

 • Зокрема, це амфетамін та канабіс, і що їх легко дістати навіть на передовій.

  Дані ЗМІ про те, що до 15% російських солдатів з числа підрозділів, що воюють на території України, вживають наркотики, відповідають численним повідомленням про високий рівень дисциплінарних порушень, злочинів і смертей.

  Про це повідомляється у черговому звіті Міноборони Британії, підготовленому на основі розвідданих, передає УНН.

  У Міноборони Британії вважають, що однією з основних причин низької дисципліни і зловживання психоактивними речовинами в російській армії є відсутність ротації бойових підрозділів. Відомство нагадує, що за даними незалежних російських ЗМІ, до 15% російських солдатів в Україні вживають наркотики. 

  “Ці повідомлення заслуговують на довіру і відповідають численним повідомленням про високий рівень дисциплінарних порушень, злочинів і смертей, пов’язаних зі зловживанням алкоголем серед російських військовослужбовців, що надходять з моменту вторгнення”, – йдеться у повідомленні Міноборони.

 • Розвідка Британії вважає, що російські командири можуть часто карати тих, хто зловживає наркотиками та алкоголем. Їх відправляють до штурмових загонів “Штурм-З”. Ці загони фактично перетворилися на каральні підрозділи.

  Читайте також: За добу українські військові ліквідували 800 окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!