Російського нелегала, який проживав на Прикарпатті, депортували

 • Сьогодні, 30 жовтня,  зранку працівники міграційної служби Івано-Франківської області забезпечили виконання судового рішення про примусове видворення з України 48-річного громадянина Російської Федерації.

  Про це повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області.

  Минулого тижня його було затримано в Івано-Франківську під час проведення спільних заходів працівників УДМС та УСБУ в області.

  Як з’ясували, у липні цього року росіянина вже затримували у Львівській області за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, однак він ухилився від виконання вимог про примусове повернення з України.

  Враховуючи ці обставини, а також те, що цей громадянин іноземної країни втратив правові підстави для законного перебування в Україні, суд прийняв рішення про примусове видворення неврегульованого мігранта і заборону в’їзду в нашу країну на найближчих 5 років.

  Завершальні дії у процедурі видворення відбувалися в пункті пропуску через кордон у МА «Бориспіль».

  Тим часом у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають в Україні, на подібну процедуру примусового видворення очікують ще троє іноземних громадян.

 • Громадяни Молдови, Грузії та Азербайджану були затримані в Івано-Франківській області під час спільних профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», що поводяться міграційною службою і правоохоронними органами.

  З початку року з Івано-Франківщини примусово повернуто або примусово видворено понад 150 неврегульованих мігрантів.

  Читайте також: З Івано-Франківська депортували двох мігрантів

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!