• Російський режисер, нагороджений Путіним, зніме фільм про дітей з Бахмута

  • Російський режисер Олександр Молочников планує зняти фільм про дітей з Бахмута, які постраждали від війни.

    Минулого року він знімав серіал у Росії, а тепер живе в Нью-Йорку і має американський паспорт, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

    Молочников звернувся до українського режисера Івана Сауткіна із пропозицію попрацювати на проєкті. Українець йому підіграв, отримав сценарій і записав їхню аудіорозмову.

    Сам Молочников звернувся до українських підписників в інстаграмі й написав, що збирає історії “про дітей у цей страшний рік”.

    “Вибачте, якщо когось образить таке прохання, але мені дійсно дуже важливо, та й не тільки мені, послухати ваші історії про їхнє сприйняття цього пекла. Реакції, парадокси, будь-які дрібниці, дорослі вчинки, дитяча наївність. Тільки напишіть не загальні слова, а описи конкретних, навіть незначних епізодів (у подробицях)”, – доповнив він.

    Режисер Сауткін написав, що за сприяння не дуже загадкових соверенів, невдовзі на костях та розірваних тілах дітей відбудеться зйомка російського режисера Олександра Молочникова. Плакатна короткометражна робота про дітей Бахмута. Зйомки заплановано на 16–17–18 березня. Зніматимуть вони у реальних розвалинах.

    За словами Ірини Цілик, російський режисер з оператором уже в Україні й намагається швидко зібрати українську команду та провести зйомки в реальній локації – зруйнованому домі.

    “От тільки інформація про те, що режисер – росіянин, чомусь переважно приховується від потенційних учасників. Колеги, будьте обережні!”, – доповнила вона.

    Як виявилося, Молочников заявив, що має підтримку Офісу Президента України та отримав прескарти для себе та оператора.

  • “Чому ці люди мають підтримку від Офісу Президента. Чому? І це на тлі того, що ми шукаємо гроші на свої проєкти по всьому світові та на кожному кроці маємо доводити, що маємо право на життя. Знаєте чому? А тому, що їм тут “нічєго за ето не будєт”, а там буде”, – заявив Сауткін.

    До того ж Ірина Цілик припустила, що батьки учасників його проєкту не знають про те, хто автор сценарію.

    “Після мого попереднього посту мені написала в приват одна з таких шокованих мам. Вона поняття не мала, для кого знімає акторські проби. Пізніше моя приятелька кастинг-директорка написала мені, що отримала таку ж інформацію від іншої мами. Тобто це не помилка, а тенденція”, – написала вона.

    Нагадаємо, минулого року цей режисер зняв російський серіал “Монастырь”. Також він тішиться перемозі “Навального” на Оскарі. У 2017 році отримав почесну грамоту від Путіна за заслуги у розвитку вітчизняної культури та мистецтва.

    До теми: “Оскар-2023”: стрічка про дітей з Лисичанська не отримала нагороду – кіноакадеміки нагородили “Навального”

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: навіть найменші дії мають значення

    Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    Світло розуміння для світу

    Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного