• Російський режисер, нагороджений Путіним, зніме фільм про дітей з Бахмута

  • Російський режисер Олександр Молочников планує зняти фільм про дітей з Бахмута, які постраждали від війни.

    Минулого року він знімав серіал у Росії, а тепер живе в Нью-Йорку і має американський паспорт, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

    Молочников звернувся до українського режисера Івана Сауткіна із пропозицію попрацювати на проєкті. Українець йому підіграв, отримав сценарій і записав їхню аудіорозмову.

    Сам Молочников звернувся до українських підписників в інстаграмі й написав, що збирає історії “про дітей у цей страшний рік”.

    “Вибачте, якщо когось образить таке прохання, але мені дійсно дуже важливо, та й не тільки мені, послухати ваші історії про їхнє сприйняття цього пекла. Реакції, парадокси, будь-які дрібниці, дорослі вчинки, дитяча наївність. Тільки напишіть не загальні слова, а описи конкретних, навіть незначних епізодів (у подробицях)”, – доповнив він.

    Режисер Сауткін написав, що за сприяння не дуже загадкових соверенів, невдовзі на костях та розірваних тілах дітей відбудеться зйомка російського режисера Олександра Молочникова. Плакатна короткометражна робота про дітей Бахмута. Зйомки заплановано на 16–17–18 березня. Зніматимуть вони у реальних розвалинах.

    За словами Ірини Цілик, російський режисер з оператором уже в Україні й намагається швидко зібрати українську команду та провести зйомки в реальній локації – зруйнованому домі.

    “От тільки інформація про те, що режисер – росіянин, чомусь переважно приховується від потенційних учасників. Колеги, будьте обережні!”, – доповнила вона.

    Як виявилося, Молочников заявив, що має підтримку Офісу Президента України та отримав прескарти для себе та оператора.

  • “Чому ці люди мають підтримку від Офісу Президента. Чому? І це на тлі того, що ми шукаємо гроші на свої проєкти по всьому світові та на кожному кроці маємо доводити, що маємо право на життя. Знаєте чому? А тому, що їм тут “нічєго за ето не будєт”, а там буде”, – заявив Сауткін.

    До того ж Ірина Цілик припустила, що батьки учасників його проєкту не знають про те, хто автор сценарію.

    “Після мого попереднього посту мені написала в приват одна з таких шокованих мам. Вона поняття не мала, для кого знімає акторські проби. Пізніше моя приятелька кастинг-директорка написала мені, що отримала таку ж інформацію від іншої мами. Тобто це не помилка, а тенденція”, – написала вона.

    Нагадаємо, минулого року цей режисер зняв російський серіал “Монастырь”. Також він тішиться перемозі “Навального” на Оскарі. У 2017 році отримав почесну грамоту від Путіна за заслуги у розвитку вітчизняної культури та мистецтва.

    До теми: “Оскар-2023”: стрічка про дітей з Лисичанська не отримала нагороду – кіноакадеміки нагородили “Навального”

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Дика півонія — окраса Донецького степу

    Якщо ви вже маєте пару сотень фотографій ужгородських сакур та ще стільки ж — тюльпанів волинської голандії, і не знаєте, куди б відправитись задля красивих фото, вам точно варто відвідати Донеччину навесні. Так так, підозрюю, що в цей момент ви знервовано засміялись. Але ж війна колись скінчиться, і я сподіваюсь, що бойові дії не доберуться

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

    Волошин ТарасВолошин Тарас

    Вакцинація і Конституція

    Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює

    Лінник ЛюдмилаЛінник Людмила

    Сіла і поїхала

    Попри усі можливі стереотипи, незважаючи на низку дискримінуючих обставин, безвідносно до ситуації загалом, все більше жінок у нашій країні стають водійками. 13 років тому, коли я ходила в автошколу, у моїй групі було лише троє молодих дівчат. Сьогодні ж на курсах чоловіків та жінок, мабуть, порівну. І якщо чоловіки здебільшого отримують посвідчення водія у 18—20