Росія готується до проведення нової хвилі мобілізації, – ISW

 • На думку аналітиків, чергова хвиля мобілізованих ще більше погіршить стан російської армії.

  Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що Росію чекає чергова хвиля мобілізації, це погіршить загальну якість російських військ, яких перекидають на фронт в Україну. Про це повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на “Західнет”.

  У новому звіті ISW йдеться про те, що продовження прихованих мобілізаційних заходів і потенційна підготовка до наступної хвилі мобілізації в тандемі з поточним осіннім призовним циклом, ймовірно, створюють значне навантаження на і без того перевантажений російський апарат формування збройних сил.

  Аналітики нагадують, що Кремль раніше заявляв, що президенту Росії Владіміру Путіну «немає необхідності підписувати указ про формальне завершення періоду мобілізації».

  За оцінкою ISW, Путін, ймовірно, наказав припинити так звану часткову мобілізацію, щоб звільнити бюрократичний та адміністративний потенціал для призову.

  Однак російська влада ніколи не припиняла мобілізаційні зусилля повністю, а це означає, що обмежена кількість мобілізованих призовників все ще проходить через систему підготовки в той самий час, коли призовники проходять свій власний цикл навчання.

  Чергова хвиля мобілізації, припускають в ISW, ймовірно, призведе до ще більш низької якості з підготовки як мобілізованих призовників, так і строковиків, оскільки вони конкуруватимуть за недостатню кількість навчальних місць.

  Загалом, наступна хвиля мобілізації в найближчі місяці лише погіршить ситуацію і, ймовірно, погіршить загальну якість російських військ, які будуть перекинуті на фронт в Україні.

  Також читайте: Кремль визнав власний шантаж ударами по українській інфраструктурі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!