Росія не має нових територіальних здобутків і затягує війну в Україні, – ISW

 • Не маючи нових територіальних здобутків, російська армія затягує війну в Україні для можливості відновлення і поповнення сил.

  Російські збройні сили продовжують повернення з оперативної паузи та провели обмежені наземні атаки в Донецькій області 17 липня, повідомляють в Інституті вивченні війни (ISW).

  Як раніше зазначав ISW, кінець російської оперативної паузи навряд чи призведе до нової масової хвилі наземних штурмів на кількох напрямках, попри публічний наказ міністра оборони росії сергія шойгу саме про це.

  Російські війська надають перевагу просуванню навколо Сіверська і Бахмута, утримуючи оборонні позиції на північ від Харкова та вздовж Південного напрямку.

  Крім того, окупанти продовжували створювати умови для відновлення наступу на Слов’янськ, обстрілювали населені пункти вздовж Ізюмсько-Слов’янського напрямку та завдавали інших артилерійських, ракетних й авіаційних ударів по всій території України.

  Міністерство оборони росії 17 липня, зокрема, не заявило про нові територіальні здобутки.

 • ISW продовжує прогнозувати, що кінець оперативної паузи характеризуватиметься коливанням і ступеневим відновленням наземних наступальних дій.

  До теми: Уряд прогнозує нову хвилю внутрішніх переселенців восени, – Верещук

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!