Росіяни на кілька днів відстають від власного графіка наступу на Донбасі, – ЗМІ

 • Росія планувала, що наразі мала б просунутися набагато далі на шляху до оточення ЗСУ на сході України.

  Однак зіткнулася з опором і відстає від свого плану наступу щонайменше на кілька днів, передає “УП” з посиланням на високопоставленого чиновника Пентагону в розмові з агенцією DPA і Deutche Welle.

  “Ми вважаємо і оцінюємо, що вони відстають від графіка того, чого вони намагаються досягти на Донбасі”, – йдеться у виданні.

  Росіяни наразі діють обережніше і намагаються не відходити занадто далеко від їхніх ліній постачання, щоб “не припускатися тих же помилок, яких вони припустилися в Києві”.

  Дії росіян свідчать, що вони “продовжують створювати умови для поступового, масштабного й тривалого наступу”. Як повідомляється, мова йде про “концептуальний” підхід, за яким окупанти спершу завдають авіа- та артилерійських ударів по позиціях українських захисників, і потім намагаються розвинути свій наступ. Однак удари є не настільки успішними, як на те сподівається російське командування, що у підсумку призводить лише до обмежених просувань на землі.

  Нагадаємо: за даними розвідки Британії, битва за Донбас залишається основним стратегічним напрямом росії для досягнення заявленої мети – забезпечення контролю над Донецькою та Луганською областями. Через сильний опір України територіальні завоювання росії на Донбасі обмежені та досягнуті ціною значних втрат.

  До теми: 23 000 вбитих, 986 танків: втрати окупантів на 65-й день війни

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!