Росіяни почали інтенсивніше наступати на фронті, однак зазнають більших втрат, – британська розвідка

 • За даними британської розвідки, за останні два тижні російські наступи посилилися. Втім, збільшилась і кількість російських втрат.

  За останні два тижні на фронті фіксується зростання інтенсивності російських наступальних дій. Про це йдеться у звіті розвідки, який оприлюднило міністерство оборони Британії, передає УНН.

  Як зазначається, 19 січня Генеральний штаб ЗСУ повідомляв, що кількість російських атак на фронті збільшилася на 27 відсотків у порівнянні з попередньою добою. 

  Додаткові дані Генштабу, що порівнюють період з 14 по 18 січня з попереднім п’ятиденним періодом, підтверджують цей факт.

  За ці п’ять днів кількість втрат військової техніки з боку Росії збільшилася на 88 відсотків, а кількість втрат російських танків – на 95 відсотків. Як повідомляється, кількість російських втрат за той самий період також збільшилася на 15 відсотків.

 • “Ці дані свідчать про неухильне зростання інтенсивності російської наступальних дій на всьому фронті за останні два тижні. Ключовим фактором, що сприяє цьому, швидше за все, є замерзла земля, що дозволяє бронетехніці пересуватися по місцевості”, – вказали у британській розвідці.

  До теми: Путін використовує білоруський чинник для відволікання українських сил, – Юсов

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!