Росіяни поширюють фейкові новини про “ліквідацію” українських військових лідерів

 •  
  Це цілеспрямована кампанія з деморалізації українських військових та цивільних шляхом провокування емоційних “гойдалок”.
   
  РФ активно розповсюджує брехню щодо “ліквідації” вищого керівництва ЗСУ і керівника ГУР під час ракетного удару по Харківщині. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
   
  Брехня: в результаті ракетного удару російських військ по Чугуєву на Харківщині ліквідовано головкома ЗСУ Сирського та очільника Головного управління розвідки Буданова. Цю новину тиражують прокремлівські Telegram-сміттярки.
   
  Правда: насправді повідомлення фейкоробів про “ліквідацію” представників вищого українського командування з’являються у соцмережах регулярно з 2022 року. Цього разу – це ще й частина кампанії з нагнітання істерії щодо ситуації у Харкові.
   
  Пропагандисти неодноразово поширювали такі фейки не лише про Буданова (мінімум двічі – у травні і серпні 2023 року), а й про ексголовкома Залужного, Танцюру (екскомандувач сил ТрО) та інших українських генералів.
   
  Щоразу ці повідомлення спростовували самі ж росіяни, як і в цьому випадку – частина росЗМІ вже встигла все списати на “помилку”.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!